Author: s***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Value for money: I love it
Color: SGray
Price: $119.090
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SGray |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Peso Neto | 80 g |
| Largo | 8 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55 cm |
| SKU | sb260226183681922819862 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6351747 people said the quality is very good!
Author: s***a
Date:
Review: Value for money: I love it
Color: SGray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.