Author: f***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: de muy buena calidad me encantó
Color: Negro
Price: $52.816
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Peso Neto | 90 g |
| Largo | 20 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55 cm |
| SKU | sb2305190469093192 |
Author: f***8
Date:
Review: de muy buena calidad me encantó
Color: Negro
Author: l***i
Date:
Review: its very shinny i don't recommend
Color: Negro
Author: p***n
Date:
Review: wow 🥰❤️I'm in love with this wig , love the texture and its suit's very well❤️ I'm just happy with it and the closer is perfect 2💕
Color: Negro
Author: S***a
Date:
Review: Plastic hair not really good with this
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.