| Material | ABS |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 2500 to 2999 lm |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | Other |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | None |
| SKU | se260401142187438156412 |
Brand Name: Staratlas
Quality: 8884299 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.