Price: $411.831
Original Price: $528.190
| Material | Glass |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 2000 to 2499 lm |
| Contrast Ratio | 5,000 to 9,999:1 |
| Power Supply | Hard-Wired (AC power) |
| Display Type | LED |
| ANSI | 800~2500 |
| Projection size | 40-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | >3000 |
| SKU | se2403122451398918 |
Brand Name: Staratlas
Quality: 3997638 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.