Author: m***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excelente qualidade. Imita cabelo humano
Color: Marrón Chocolate
Price: $64.290
Original Price: $71.990
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 160 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb260303143924560200024 |
Author: m***0
Date:
Review: Excelente qualidade. Imita cabelo humano
Color: Marrón Chocolate
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.