Price: $663.890
Original Price: $697.090
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Fast Charging |
| Battery Life | >8h |
| Color | Royal Blue |
| Brand | MTK |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260127165665697340360 |
Brand Name: TenYide
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/TenYide-sc-0145081389.html
Quality: 3576924 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.