Price: $169.490
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S4 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Peso Neto | 77 g |
| Largo | 10.16 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 56-59 cm |
| SKU | sb25062400150827625 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.