Price: $38.906
Original Price: $69.650
| Material | Rubber |
| Model | JBL TUNE110 |
| Pattern Type | Colorblock |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Red |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Cable Feature | Tangle free |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25090254889066998 |
Brand Name: JBL
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/JBL-sc-014480972.html
Quality: 4789004 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.