Price: $64.427
Original Price: $160.103
| Style Type | Clear |
| Type | Cream Masks |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| Altura | 7 cm |
| Ancho | 7 cm |
| Largo | 7 cm |
| Peso Neto | 206 g |
| Volumen neto | 70 ml |
| SKU | sb25052790620449139 |
Brand Name: Laneige
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Laneige-sc-014172902.html
Quality: 7185092 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.