Author: d***m
Date:
Review: Están super
Color: Negro
Talla: Negro + Rayo
Price: $8.490
Original Price: $9.690
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 5mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260203182441584366161 |
Author: d***m
Date:
Review: Están super
Color: Negro
Talla: Negro + Rayo
Author: e***4
Date:
Review: No me gusta que no trae para subir o bajar volumen
Color: Negro
Talla: Negro 3,5 mm
Author: s***p
Date:
Review: *Review:* These wired earbuds have a classic black design with an in-line mic and 3.5mm jack. The cable looks tangle-resistant and the earbuds seem lightweight for comfortable everyday use. Good budget option for calls and casual listening, with decent build quality for the price.
Color: Negro
Talla: Negro 3,5 mm
Author: J***u
Date:
Review: good
Color: Negro
Talla: Negro 3,5 mm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.