Price: $140.190
| Material | Copper |
| Pattern Type | Graphic |
| Driver Unit | 13mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Tech Specs | Without Mic |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Detachable |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25021982083308599 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.