Price: $146.101
Original Price: $155.590
| Material | ABS |
| Pattern Type | All Over Print |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 50mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Scenes | Sport |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | None |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260407174577897776596 |
Brand Name: FIFINE
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Fifine-sc-014736680.html
Quality: 8893544 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.