Price: $67.290
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Gaming-Headsets |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260427101159468303787 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.