Price: $168.690
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Pink |
| Driver Unit | 8.6mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Scenes | Sport |
| Noise Cancelling | Active Noise Cancellation |
| Wireless Property | Wireless |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | On-Ear Headset |
| Cable Feature | Without cable |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Dynamic Microphone |
| SKU | se25082570057560553 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.