Price: $599.737
| Color | Black |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco C85 |
| Screen Size | 6.9" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | Used |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251224040863654055929 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8319438 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.