Price: $13.069
Original Price: $17.562
| Color | Blue |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Benefits | Moisturizing |
| Finish | Glossy |
| Texture | Stick |
| Altura | 2.3 cm |
| Largo | 7.7 cm |
| Ancho | 2.3 cm |
| Volumen neto | 3.2 ml |
| SKU | sb25070204820392823 |
Brand Name: YANQINA
Quality: 938057 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.