Price: $7.090
| Material | Polyester |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Silver |
| Type | Eyeshadow Brushes |
| Diámetro | 0.6 cm |
| Altura | 0.8 cm |
| Largo | 180 cm |
| Ancho | 8 cm |
| Tamaño de Bolso | 190 cm |
| SKU | sb260507162188161987400 |
Brand Name: ZHENZITAI
Quality: 8463893 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.