Author: 6***8
Date:
Review: Pretty good laptop. Runs fairly well. Only problem is it doesnt come with a charger. To anyone getting the laptop get a slim tip lenovo charger
Color: Negro
Price: $1.835.094
Original Price: $3.189.308
| Material | Aluminum Alloy |
| Features | None |
| Condition | Used |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Black |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 15" - 15.9" |
| Screen Size | 15.6" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Gaming Laptops |
| GPU Memory | 4GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260115142419857335842 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: Lenovo es una empresa de tecnología global fundada en China con operaciones en 180 mercados. Centrándose en el desarrollo global, Lenovo ha establecido una cultura corporativa diversa y un modelo operativo en la industria, sirviendo a más de mil millones de usuarios en todo el mundo. Como líder mundial de confianza en la industria de la tecnología, Lenovo ayuda a los clientes a comprender la tecnología del mañana y cambiar el mundo de hoy.
Quality: 5121539 people said the quality is very good!
Author: 6***8
Date:
Review: Pretty good laptop. Runs fairly well. Only problem is it doesnt come with a charger. To anyone getting the laptop get a slim tip lenovo charger
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.